

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | WR-PHD |
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 50.0 V |
FTMH-120-03-L-DH
FTS-105-02-L-DV
EHT-108-01-S-D-RA
206832-0402
QTH-060-03-L-D-A-K-TR
154763 / 154763-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00