

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Mini-Fit Plus |
| Pitch | 4.2mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Tin |
| Series Number | 46015 |
| Current Rating | 11.0A |
| Voltage Rating | 600 V |
QTE-020-01-L-D-EM2
FTSH-105-01-F-DH-C-TR
09185167904
MTSW-110-09-L-D-430-RA
61001018221
M80-8420242
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00