

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | C-Grid III |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Series Number | 90136 |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 350.0 V |
474006 / 474006-E
09195266324
TLW-110-06-G-D
FTSH-105-01-F-DV-K-P-TR
EHF-120-01-F-D
811-S1-008-10-014101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00