

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
FTSH-105-01-L-DV-007-P-TR
HDASF011YC-000
TSM-110-03-S-DV
ERM8-010-05.0-S-DV-K-TR
61303611121
ERM8-025-05.0-L-DV-K-TR
QTH-020-01-F-D-DP-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00