

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.5mm |
| Number of Contacts | 2, 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 4.0A |
| Series Number | 87527 |
| Voltage Rating | 250 V |
62502621621
FTE-105-03-G-DV
2-1761606-3
811-S1-005-10-015101
2-1761606-5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00