

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | WR-WTB |
| Pitch | 1.25mm |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 125.0 V |
IPL1-105-01-F-D-RA-K
TSM-105-01-S-SV-P-TR
FTSH-130-01-F-D
FTSH-108-01-L-DV-K-P-TR
TFML-105-02-L-D-K-TR
501571-2007
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00