

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TSW |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 4.3A |
| Tail Pin Length | 2.54mm |
| Mating Pin Length | 5.84mm |
| Voltage Rating | 400.0 V , 500.0 V ac, 550.0 V ac |
62504422121
FTSH-110-01-L-DH-A-C
IPL1-106-02-L-D-K
TSW-106-05-G-D
FX8C-120P-SV2(91)
SM40B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
TX25-100P-LT-H1E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00