

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FTSH |
| Pitch | 1.27mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 3.4A |
| Tail Pin Length | 2.29mm |
| Mating Pin Length | 3.05mm |
TSW-150-10-T-S-RA
TSM-108-02-L-DH
TSM-103-03-S-DV
3-1761606-5
IPL1-105-01-L-D-RA-K
504235 / 504235-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00