

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF51 |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V , 650.0 V ac |
TSW-110-17-G-S
PS-26PE-D4T2-M1E
TSW-123-15-F-D
09185106323
LS2-110-01-F-D-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00