

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | WR-PHD |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 3.0A |
| Tail Pin Length | 3.0mm |
| Mating Pin Length | 6.0mm |
| Voltage Rating | 250 V ac |
LSHM-120-03.0-L-DV-A-N-K-TR-1
TSW-112-07-S-D
15150502601000
LSHM-120-02.5-L-DV-A-N-K-TR
TSW-135-23-T-D
ERM5-060-05.0-L-DV-K-TR-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00