

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | C-Grid III |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Series Number | 90131 |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 350.0 V |
09185346903
DF51A-26DP-2DSA(01)
IPL1-106-01-L-S-K
TSS-105-04-T-D-RA
B12B-XADSS-N(LF)(SN)
T1M-02-GF-DH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00