

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | SHD |
| Pitch | 1.0mm |
| Number of Contacts | 40 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 50.0 V |
SEAM-30-02.0-S-04-2-A-K-TR
5-2331929-4
62704421721
61303211321
61201022921
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00