

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | WR-BHD |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
3-5353652-6
QTH-020-05-L-D-DP-A
TMS-108-02-G-S-RA
IPL1-105-01-L-S-RA-K
10146153-2600RLF
SHF-105-01-L-D-TH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00