

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | FX22 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 700.0mA |
| Voltage Rating | 50.0 V |
HIF3BA-16PA-2.54DS(63)
613040168322
FTSH-105-04-F-D
TSM-105-03-L-DV-P-TR
95293-101A04LF
09185407324
QTH-040-01-L-D-DP-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00