

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 11 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
62734420621
205972-0081
649005127222
TSM-108-01-T-SV-P-TR
DF11C-24DP-2V(57)
830-80-012-30-001101
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00