

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TSM |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 4.0A |
| Voltage Rating | 475.0 V |
B03B-F32SK-GGYR
QTH-030-03-F-D-A
LSS-130-01-L-DV-A-K-TR
AWHW 10G-SMD
09185106323
FX8C-80P-SV(91)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00