

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Mega-Fit |
| Pitch | 5.7mm |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Series Number | 76825 |
| Current Rating | 23.0A |
| Voltage Rating | 600.0 V |
1MM-HU-D10-VS-00-H-TRP
154763 / 154763-E
TFM-135-02-L-D-A
UMPS-05-03.5-G-VT-SM-WT-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00