

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Minitek |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Board to Board, Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 650.0 V |
LSS-150-03-L-DV-A
TSS-105-04-T-D-RA
FTSH-108-01-LM-DV-K-P-TR
662102130822
D01-9923246
ST4-10-1.50-L-D-P-TR
1-2378180-1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00