

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | WR-MPC4 |
| Pitch | 4.2mm |
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 69.0A |
| Voltage Rating | 600.0 V |
TSM-109-01-L-SV
TLW-140-05-T-S
MHDAS2M060YCE11
690367292276
M80-8280442
M30-6000446
SM08B-PASS-TB (LF)(SN)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00