

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Micro-Fit 3.0 |
| Pitch | 3.0mm |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 5.0A |
| Series Number | 43650 |
| Voltage Rating | 250 V |
802-80-010-20-001101
FTSH-110-01-L-DH-A-C
TSM-106-02-S-DV
FX8-80P-SV(91)
10150096-3200RLF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00