

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | C-Grid III |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 22 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Series Number | 90131 |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 350.0 V |
LSS-130-02-F-DV-A
216701-0409
TSW-107-26-G-D
10162583-411141LF
TLW-110-06-T-S
EHT-115-01-S-D-SM-LC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00