

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Milli-Grid |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 2.0A |
| Series Number | 87832 |
| Voltage Rating | 125.0 V |
77311-401-36LF
BM40B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
TX25-30P-LT-H1E
09195106324
ERM5-040-05.0-L-DV-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00