

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TMM |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Current Rating | 3.0A |
| Tail Pin Length | 2.7mm |
| Mating Pin Length | 4.0mm |
| Voltage Rating | 250.0 V , 281.0 V ac |
TMM-106-01-G-D-SM
662110231722
2-1761608-1
TMM-120-01-G-D
FTSH-105-01-F-D-007-K
62704021621
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00