

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF13 |
| Pitch | 1.25mm |
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 1.0A |
| Voltage Rating | 29.9 V , 150.0 V ac |
ERM5-030-05.0-L-DV-K-TR
FAP-3001-1202-0BF
HPM-05-02-T-S-RA
SEAM-50-11.0-L-10-2-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00