

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF11 |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 32 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
FTR-110-51-S-D-06-TR
FTSH-105-01-L-DV-K-A-P
M80-8820642
TSM-108-02-L-SV-P-TR
IPL1-105-01-F-D-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00