

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
2-1761608-6
77317-812-72LF
HIF3BA-16PA-2.54DS(63)
1-2394061-2
504305 / 504305-E
TSW-116-07-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00