

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF12 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 50.0 V |
09185066323
N2510-6V0C-RB-WD
830-80-010-20-001101
ER8-20P-0.8SV-5H
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00