

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | IPBT |
| Pitch | 4.19mm |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 10.0A |
| Voltage Rating | 400.0 V , 565.0 V dc |
690368182072
N2510-6V0C-RB-WD
M80-8511242
TSW-108-19-G-D
MHDAS2M026AE01
FTSH-107-01-L-DV-K-P-TR
MHDAS2M016YDE10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00