

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TLW |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 5.2A |
| Tail Pin Length | 1.52mm |
| Mating Pin Length | 2.67mm |
800-80-012-20-001101
B40B-XADSS-N-A (LF)(SN)
SHF-108-01-L-D-RA
14110813002000
TSW-125-11-G-D
FTSH-110-01-L-DV-K
FTSH-103-02-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00