

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | Mini-Fit Jr. |
| Pitch | 4.2mm |
| Number of Contacts | 6 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Series Number | 45732 |
| Current Rating | 8.0A |
| Voltage Rating | 600.0 V |
IPL1-105-01-L-D-RA-K
SHF-110-01-L-D-SM
61002418321
UMPS-05-05.5-G-VT-SM-WT-K
EHF-110-01-L-D
FTSH-110-01-L-DH
AW140-EG-G36E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00