

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | TSM |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 4.0A |
| Tail Pin Length | 1.27mm |
| Mating Pin Length | 5.84mm |
| Voltage Rating | 475.0 V |
62703021621
M80-8512042
N3432-5302RB
2-1761606-6
FSI-115-03-G-D-AD
244839 / 244839-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00