

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | S35 |
| Pitch | 0.35mm |
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Current Rating | 5.0A |
| Voltage Rating | 60.0 V |
214919 / 214919-E
BBL-114-G-F
M80-8512642
TSW-115-07-G-S
61206022921
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00