

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.5A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
DF50-40DP-1V(52)
62704420621
ERM8-075-09.0-S-DV-K-TR
1-2394061-1
TFM-115-02-S-D-A-P
TLW-120-05-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00