

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | KK 396 |
| Pitch | 3.96mm |
| Number of Contacts | 14 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Connector System | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 7.0A |
| Series Number | 41671 |
| Voltage Rating | 250 V |
662310231822
IPBT-104-H1-T-D-RA-GP
TSW-120-07-F-D
ASP-134604-01
HPM-05-02-T-S-RA
TMS-125-01-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00