

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 9 |
| Number of Rows | 1 |
| Body Orientation | Right Angle |
| Shrouded/Unshrouded | Unshrouded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Tin |
| Current Rating | 3.0A |
| Voltage Rating | 100 V ac, 150 V dc |
| Gender | Male |
8812-050-170S-F
75869-104LF
TSW-114-07-L-D
HIF3BA-64PA-2.54DSA(63)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00