

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF12 |
| Pitch | 0.5mm |
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 50 V ac |
FTM-104-02-L-DV
HIF3BA-26PA-2.54DS(63)
TSW-128-09-G-S-RE
N3764-6302RB
M80-8531642
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00