

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | DF11 |
| Pitch | 2.0mm |
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Body Orientation | Straight |
| Shrouded/Unshrouded | Shrouded |
| Connector System | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 2.0A |
| Voltage Rating | 250.0 V |
HIF3MAW-50PA-2.54DS(63)
62503421621
HIF3BD-10PD-2.54R-MC(63)
TSW-108-14-G-D
02539091103
TST-107-04-L-D-RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00