

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/19-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
154806 / 154806-E
SFMC-102-01-S-D
FLHT6P008C0
ERF8-020-01-L-D-RA-L-TR
61002421821
CLT-103-02-L-D
HLE-113-02-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00