

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/12-STF-5.08 EX |
| Contact Material | Tin |
SSA-120-S-G
5-5179009-1
154806 / 154806-E
SQW-107-01-L-D
FLHR3C008C0
FLE-105-01-G-DV-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00