

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 240 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | High-Speed Ground Plane Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 25A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | QSH |
| Contact Material | Bronze |
SSQ-105-03-F-D
SQT-113-01-F-D-RA
ESQ-132-14-G-D
SFMC-112-01-L-D
SSA-130-S-T
SFC-115-T2-F-D-A
SQW-110-01-F-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00