

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/15-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
CLE-107-01-G-DV
658105303064
FLHP3P008C0
ESQ-113-13-G-D
SMS24RE3TR29
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00