

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/17-ST |
| Contact Material | Tin |
SQT-108-01-L-S
SSA-124-S-T
354055 / 354055-E
SSW-105-02-F-D
ER8-120S-0.8SV-7H
SSW-101-02-G-D
CES-107-01-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00