

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/17-ST-5.08 |
| Contact Material | Tin |
154807 / 154807-E
CLP-110-02-L-D-P-TR
SSQ-110-03-G-D
ESQ-110-12-S-D
610006243021
ESQ-122-14-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00