

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Female Connector |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.7A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | FP 0.8/ 80-FV-SH |
| Contact Material | Copper |
FLHM4P008C0
CLT-115-02-L-D-A
SMS-106-01-G-S
M80-8400642
SSA-108-W-T
SLH-010-1.50-G-D-A-K
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00