

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/17-ST-5.08 |
| Contact Material | Tin |
SQT-120-03-F-D
M80-8501445
SSQ-106-01-T-D
FLE-111-01-G-DV
FLE-108-01-G-DV-A-K-TR
SS-110-TT-2-N
613026216921
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00