

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBU 2.5/ 8-STF |
| Contact Material | Tin |
SSW-125-22-F-D-VS
ESQ-113-13-G-D
ESQ-113-23-T-D
CLP-106-02-F-D-TR
SSQ-110-03-T-S
CLT-105-02-L-D-BE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00