

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 4 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Stacking Height | 7mm |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.8A |
| Voltage Rating | 240 V |
| Series | SEAF |
| Contact Material | Copper |
MHDAS2F040YDE60
QSH-060-01-L-D-A-TR
204763 / 204763-E
M80-8502042
61301015721
ESQ-120-14-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00