

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSM-107-L-DV
HLE-120-02-G-DV-BE-K-TR
CLP-108-02-L-D-K-TR
FLHP4C008A0
SSQ-104-02-T-D
8901-020-177L-F
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00