

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 120 V |
| Series | M80 |
| Contact Material | Beryllium Copper, Brass |
M50-3002045
SSW-110-22-G-D-VS
SEAF-40-06.0-S-10-2-A-K-TR
SSQ-110-02-G-S
ESQ-105-12-T-D
M80-4801042
M83-LFD1F2N36-0000-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00