

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 11 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/11-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
SSM-105-L-SV-BE-TR
ER8-30S-0.8SV-7H
621044242921
ESQ-105-14-G-D
SS-130-T-2-N
8540-4500PL
SSW-112-01-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00